12345 (3 głosów, średnia: 3,67 z 5)

Miles z przyszłości

Miles z przyszłości (ang. Miles from Tomorrowland, od 2015) – amerykański serial animowany stworzony przez Saschę Paladino oraz wyprodukowany przez Disney Junior Series, DQ Entertainment i Wild Canary Animation.

Przed oficjalną premierą serialu w Stanach Zjednoczonych, w dniach od 19 do 23 stycznia 2015 były emitowane krótkometrażowe odcinki z serii Kosmiczne rady Milesa (ang. Messages from Miles), w którym główny bohater Miles Callisto wyjaśniał widzom, na czym polega zasada zdobywcy kosmosu, natomiast oficjalna premiera serialu nastąpiła 6 lutego 2015 na amerykańskim Disney Junior. W Polsce serial zadebiutował 23 maja 2015 na antenie Disney Junior.

Akcja serialu rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej i opowiada o perypetiach rodziny Callistów, która jako pierwsza została wysłana w kosmos, a ich misja to odkrywanie nowych światów i poszukiwanie nowych form życia na pograniczu wszechświata. Siedmioletni główny bohater – Miles Callisto, który jest śmiałym i pewnym siebie chłopcem, postanawia spełnić okazję i dotrzeć tam, gdzie jeszcze nigdy nikt w jego wieku nie był. Razem ze swoim mechanicznym strusiem Merciem przeżywa niesamowite kosmiczne przygody.

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Miles_z_przysz%C5%82o%C5%9Bci