12345 (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Raa Raa mały hałaśliwy lew bajka po polsku online za darmo

Raa Raa – mały, hałaśliwy lew (ang. Raa Raa the Noisy Lion, 2011) – brytyjski serial animowany, który swoją premierę w Polsce miał 29 października 2011 roku na kanale MiniMini. Wyprodukowany przez Chapman Entertainment. Serial powstał przy współpracy ze specjalistami od logopedii dziecięcej.

Młody i towarzyski lew, który mieszka w dżungli wraz ze swoimi przyjaciółmi – małpką, krokodylem, żyrafą, słoniem oraz zebrą. Uwielbia przygody i chociaż jest najmniejszy spośród przyjaciół jest z nich wszystkich najgłośniejszy.

Młody lew mieszka w dżungli wraz ze swoimi przyjaciółmi – małpką, krokodylem, żyrafą, słoniem oraz zebrą. Jest towarzyski, uwielbia przygody i chociaż jest najmniejszy spośród przyjaciół, jest też z nich wszystkich najgłośniejszy. Mieszkańcy dżungli w każdym z odcinków odkrywają, jak wiele zabawy można mieć podczas wyrażania zróżnicowanych dźwięków, wykonywania ekspresyjnych gestów oraz wykorzystywania różnorodnej mimiki. Serial, którego celem jest wsparcie rozwoju mowy u dzieci, został opracowany przez terapeutów do spraw mowy i języka. Każdy z odcinków opowiada łatwą do zapamiętania, pełną zabawy słownej historię. Ważną rolę odgrywają też rym, rytm oraz powtórzenia.

Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie kanału MiniMini – Studio Sonica
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Dialogi: Joanna Krejzler
Dźwięk i montaż: Maciej Sapiński
Kierownictwo muzyczne: Marek Krejzler
Kierownictwo produkcji: Dorota Furtak

Wystąpili:

Maciej Falana
Iwo Fajlhauer
Jan Rotowski
Julia Kornacka
Matylda Kaczmarska
Justyna Bojczuk
oraz Agnieszka Fajlhauer

Lektor: Agnieszka Fajlhauer

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Raa_Raa_-_ma%C5%82y,_ha%C5%82a%C5%9Bliwy_lew