12345 (Bądź pierwszy zagłosuj)

Bajki Baranek Shaun Online

Baranek Shaun Superwielki Timmybaranek shaun po polsku,
baranek shaun zwiastun,
baranek shaun film,
baranek shaun sezon 4,
baranek shaun film 2015,
baranek shaun czkawka,
baranek shaun cały film,
baranek shaun traktor,
baranek shaun nowe odcinki,
baranek shaun po polsku cały film,
baranek shaun piosenka,
baranek shaun abracadabra,
baranek shaun aparat,
baranek shaun po angielsku,
baranek shaun bajka po polsku,
baranek shaun byk,
baranek shaun bajka,
baranek shaun beton,
baranek shaun basen,
baranek shaun bull,
baranek shaun bajki po polsku,
baranek shaun bałagan na campingu,
baranek shaun boys,
baranek shaun bilard,
baranek shaun,
baranek shaun czkawka po polsku,
baranek shaun cały film po polsku,
baranek shaun chrapanie,
baranek shaun czołówka,
baranek shaun cyrk,
baranek shaun czary,
baranek shaun choroba,
baranek shaun cała bajka,
baranek shaun dyskoteka,
baranek shaun disco polo,
baranek shaun dyskoteka shauna,
baranek shaun dziewczyna,
baranek shaun dieta,
baranek shaun disco,
baranek shaun drzewo,
baranek shaun dubbing,
baranek shaun dentysta,
baranek shaun długi,
baranek shaun full episodes,
baranek shaun film po polsku,
baranek shaun film cały,
baranek shaun farmer,
baranek shaun film w kinach,
baranek shaun fryzjer,
baranek shaun fetching,
baranek shaun fleeced,
baranek shaun gra,
baranek shaun gry,
baranek shaun gość,
baranek shaun graffiti,
baranek shaun golf,
baranek shaun gwizdek,

Baranek Shaun Superwielki Timmy

Cały odcinek bajki Baranek Shaun Superwielki Timmy onlinie po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=iA49_aOusPw

Bajki dla dzieci

Baranek Shaun – pomysłowy i niepokorny baranek w serialu pełnym przezabawnych przygód. Baranek Shaun potrafi wprowadzić chaos w spokojne życie farmy, jest ciekawski i odważny. Jednak zawsze pomaga swoim towarzyszom wyjść z opresji i robi wszystko, by dziwnego zachowania stada nie zauważył Farmer.

Główni bohaterowie

Shaun – główny bohater i nieoficjalny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Bystry i sympatyczny. Często wpada w różne tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Bitzer – pies pasterski, którego zachowanie do złudzenia przypomina pracę brygadzisty w fabryce. Przynosi do pracy herbatę w termosie oraz drugie śniadanie, sprawdza stan osobowy swojej załogi oraz przy pomocy gwizdka ogłasza początek i koniec zmiany na pastwisku. Ma słabość do muzyki, aportowania oraz powieści romantycznych.
Farmer – jak wszyscy ludzie w serialu nie mówi, a chrząka. Nie ma pojęcia, co naprawdę dzieje się w obejściu. Choć nieraz udaje mu się przypadkowo nakryć swoje zwierzęta na różnych niezwykłych czynnościach, te bez problemu potrafią go oszukać i utrzymywać w przeświadczeniu, że ma przywidzenia.
Shirley – wielka, okrągła owca, jedząca niemal wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu. Ze względu na wyjątkowo duże gabaryty bywa bardzo przydatna jako żywa trampolina, pompa ciśnieniowa czy taran, a jej runo mieści mnóstwo nieprawdopodobnych rzeczy.
Timmy – najmłodszy, posiadający tylko jeden mleczny ząb członek owczego stada. Jest bardzo ciekawski i często pakuje się w różne niebezpieczeństwa np. chodzenie po linie w cyrku, z których wychodzi bez szwanku, w przeciwieństwie do tych, którzy chcą mu pomóc. Jest głównym bohaterem innego serialu Timmy i przyjaciele przeznaczonego przede wszystkim dla dzieci.
Mama Timmy’ego – można ją rozpoznać po wałkach na głowie. Nie należy do nadopiekuńczych matek, ale bardzo kocha Timmy’ego.
Trzy świnie – świnie o wyjątkowo niesympatycznym charakterze. Są aroganckie i złośliwe, ciągle szukają sposobności, aby dokuczyć sąsiadującym z nimi owcom, choć złe uczynki niemal zawsze obracają się przeciwko nim. Boją się tylko Farmera i psa.
Pozostali bohaterowie[edytuj | edytuj kod]
Bitzerowa – suczka należąca do obozowiczów, którzy rozbili namiot niedaleko farmy. Niestety, zanim jej romans z Bitzerem rozgorzał na dobre, musiała wrócić do domu ze swoimi właścicielami.
Pidsley – pomarańczowo-brązowy, wyjątkowo tłusty i leniwy kot należący do Farmera. Zazdrosny o pozostałe zwierzęta – chciałby, żeby Farmer zajmował się tylko nim. Jego słabością jest zabawa kłębkiem wełny.
Mower Mouth (koszące szczęki) – koza o nieposkromionym apetycie – z równym zapałem pałaszuje trawę, gałęzie, stare opony i cegłówki. Został jej poświęcony jeden z odcinków oraz pojawiła się epizodycznie jako jeden z gości wiejskiej dyskoteki Shauna.
Byk – silny, szybki i łatwo wpadający w złość. Jego sierść ma kolor brązowy. Czerwień działa na niego jak płachta na byka. Pojawia się w odcinkach: „Byk”, „Wykrywacz metalu”, „Chrapanie” i „Dyskoteka Shauna”.
Kosmita – zielony przybysz z innej planety który rozbił się na pastwisku. Owce pomagają mu naprawić i wyczyścić jego spodek, kosmita odlatując zostawia owcom ciekawy przedmiot. Pojawia się w odcinkach pod tytułem „Gość” i „Kłopotliwi Goście”.
Wybranka Farmera – kobieta z różowymi włosami, często odwiedzająca farmera. Występuje w odcinkach „Balon”, „Nerwowa randka”, „Wesołych Świąt”, „Tupecik”.
Ptaki[edytuj | edytuj kod]
Kura – pojawia się w odcinkach: „Kto jest mamą?” i „Upalny dzień”.
Pisklęta (dzieci kury) – cztery małe żółte kulki, u których nie widać oczu ani łap.
Kaczka – pojawia się w odcinkach „Piłka”, „Kąpiel”, „Beton” oraz „Dyskoteka Shauna”
Małe ptaki – pojawiają się w odcinkach: „Zakochany owczarek” i „Porządki”.
Sroka – złodziejaszek błyskotek, pojawia się w odcinku: „Sroka”.
Ludzie[edytuj | edytuj kod]
Pryszczaty nastolatek – pryszczaty nastolatek, o grzywce zasłaniającej mu oczy. Jest wielkim miłośnikiem płazów, a może wierzy w bajkę o zaklętej w żabę księżniczce.
Turyści – pojawiają się epizodycznie na początku i na końcu odcinka pod tytułem „Fotograf”, a także w odcinku pod tytułem „Turyści chaosu”.
Staruszka – pojawia się w kilku odcinkach, jej charakterystyczną cechą jest torebka której używa do bicia innych.

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Baranek_Shaun