12345 (57 głosów, średnia: 4,61 z 5)

Bajki Baranek Shaun Online

ŻarłokSeria Baranek Shaun

Żarłok

Cały odcinek bajki Żarłok onlinie po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=08T30nRJ83s

Bajki dla dzieci

Baranek Shaun – pomysłowy i niepokorny baranek w serialu pełnym przezabawnych przygód. Baranek Shaun potrafi wprowadzić chaos w spokojne życie farmy, jest ciekawski i odważny. Jednak zawsze pomaga swoim towarzyszom wyjść z opresji i robi wszystko, by dziwnego zachowania stada nie zauważył Farmer.

Główni bohaterowie

Shaun – główny bohater i nieoficjalny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Bystry i sympatyczny. Często wpada w różne tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Bitzer – pies pasterski, którego zachowanie do złudzenia przypomina pracę brygadzisty w fabryce. Przynosi do pracy herbatę w termosie oraz drugie śniadanie, sprawdza stan osobowy swojej załogi oraz przy pomocy gwizdka ogłasza początek i koniec zmiany na pastwisku. Ma słabość do muzyki, aportowania oraz powieści romantycznych.
Farmer – jak wszyscy ludzie w serialu nie mówi, a chrząka. Nie ma pojęcia, co naprawdę dzieje się w obejściu. Choć nieraz udaje mu się przypadkowo nakryć swoje zwierzęta na różnych niezwykłych czynnościach, te bez problemu potrafią go oszukać i utrzymywać w przeświadczeniu, że ma przywidzenia.
Shirley – wielka, okrągła owca, jedząca niemal wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu. Ze względu na wyjątkowo duże gabaryty bywa bardzo przydatna jako żywa trampolina, pompa ciśnieniowa czy taran, a jej runo mieści mnóstwo nieprawdopodobnych rzeczy.
Timmy – najmłodszy, posiadający tylko jeden mleczny ząb członek owczego stada. Jest bardzo ciekawski i często pakuje się w różne niebezpieczeństwa np. chodzenie po linie w cyrku, z których wychodzi bez szwanku, w przeciwieństwie do tych, którzy chcą mu pomóc. Jest głównym bohaterem innego serialu Timmy i przyjaciele przeznaczonego przede wszystkim dla dzieci.
Mama Timmy’ego – można ją rozpoznać po wałkach na głowie. Nie należy do nadopiekuńczych matek, ale bardzo kocha Timmy’ego.
Trzy świnie – świnie o wyjątkowo niesympatycznym charakterze. Są aroganckie i złośliwe, ciągle szukają sposobności, aby dokuczyć sąsiadującym z nimi owcom, choć złe uczynki niemal zawsze obracają się przeciwko nim. Boją się tylko Farmera i psa.
Pozostali bohaterowie[edytuj | edytuj kod]
Bitzerowa – suczka należąca do obozowiczów, którzy rozbili namiot niedaleko farmy. Niestety, zanim jej romans z Bitzerem rozgorzał na dobre, musiała wrócić do domu ze swoimi właścicielami.
Pidsley – pomarańczowo-brązowy, wyjątkowo tłusty i leniwy kot należący do Farmera. Zazdrosny o pozostałe zwierzęta – chciałby, żeby Farmer zajmował się tylko nim. Jego słabością jest zabawa kłębkiem wełny.
Mower Mouth (koszące szczęki) – koza o nieposkromionym apetycie – z równym zapałem pałaszuje trawę, gałęzie, stare opony i cegłówki. Został jej poświęcony jeden z odcinków oraz pojawiła się epizodycznie jako jeden z gości wiejskiej dyskoteki Shauna.
Byk – silny, szybki i łatwo wpadający w złość. Jego sierść ma kolor brązowy. Czerwień działa na niego jak płachta na byka. Pojawia się w odcinkach: „Byk”, „Wykrywacz metalu”, „Chrapanie” i „Dyskoteka Shauna”.
Kosmita – zielony przybysz z innej planety który rozbił się na pastwisku. Owce pomagają mu naprawić i wyczyścić jego spodek, kosmita odlatując zostawia owcom ciekawy przedmiot. Pojawia się w odcinkach pod tytułem „Gość” i „Kłopotliwi Goście”.
Wybranka Farmera – kobieta z różowymi włosami, często odwiedzająca farmera. Występuje w odcinkach „Balon”, „Nerwowa randka”, „Wesołych Świąt”, „Tupecik”.
Ptaki[edytuj | edytuj kod]
Kura – pojawia się w odcinkach: „Kto jest mamą?” i „Upalny dzień”.
Pisklęta (dzieci kury) – cztery małe żółte kulki, u których nie widać oczu ani łap.
Kaczka – pojawia się w odcinkach „Piłka”, „Kąpiel”, „Beton” oraz „Dyskoteka Shauna”
Małe ptaki – pojawiają się w odcinkach: „Zakochany owczarek” i „Porządki”.
Sroka – złodziejaszek błyskotek, pojawia się w odcinku: „Sroka”.
Ludzie[edytuj | edytuj kod]
Pryszczaty nastolatek – pryszczaty nastolatek, o grzywce zasłaniającej mu oczy. Jest wielkim miłośnikiem płazów, a może wierzy w bajkę o zaklętej w żabę księżniczce.
Turyści – pojawiają się epizodycznie na początku i na końcu odcinka pod tytułem „Fotograf”, a także w odcinku pod tytułem „Turyści chaosu”.
Staruszka – pojawia się w kilku odcinkach, jej charakterystyczną cechą jest torebka której używa do bicia innych.

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Baranek_Shaun