12345 (3 głosów, średnia: 3,33 z 5)

ogladaj


Auta Zygzak McQueen 

Auta Zygzak McQueen

Dzisiaj mam zaszczyt poinformować was, że pojawił się na naszej stronie cały film Auta Zygzak McQueen  do obejrzenia za darmo.

Auta Zygzak McQueen

Auta Zygzak McQueen

Chyba każde dziecko i każdy rodzić zna bajkę Auta. Film przedstawia przygody Zygzaka MCQueena. Jest to pewna zadumana w sobie i zarozumiała wyścigówka biorąca udział w serii wyścigów o „Złoty tłok”.

Głównymi rywalami do zdobycia trofeum oprócz debiutanta Zygzaka jest odchodzący na emeryturę Król oraz Marek Marucha.

W ostatnim wyścigu w sezonie Zygzak McQueen jedzie bardzo brawurowo nie tracąc czasu na wymianę opon, dzięki czemu wysuwa się na prowadzenie jednak tuż przed metą pękają mu dwie tylnie opony, przez co główni rywale doganiają czerwoną wyścigówkę i linie mety przekraczają jednocześnie.

Sędziowie decydują o rozegraniu dodatkowego wyścigu w Kalifornii. McQueen chce być pierwszy na torze w Kalifornii, aby jak najdłużej trenować. Przez co nakazuje swojej ciężarówce Marianowi od razu wyruszyć w drogę i jechać całą noc bez zatrzymywania. Marian w nocy zasypia na autostradzie i gubi McQueena. Ten przerażony zaczyna ścigać Mariana jednak po krótkim pościgu okazuje się, że pomylił ciężarówki. Bez chwili namysłu postanawia wrócić na autostradę, aby jednak dogonić Mariana. Jednak mylą mu się kierunki i zamiast na autostradę jedzie w przeciwnym kierunku.

Tym sposobem trafia na lokalną drogę miasteczka Chłodnica Górska znacząco przekraczając dozwoloną prędkość. To powoduję pościg szeryfa Chłodnicy Górskiej. Przez niefortunny zbieg okoliczności niszczy główną drogę miasteczka. Zostaje złapany i uwięziony. Nazajutrz McQueen staje przed sądem. Sędzia wraz z mieszkańcami nakazują mu naprawę drogi. Zaprzęgają go tym samym do ciężkiej maszyny drogowej Betsi.

Naprawa drogi okazuję się trudniejsza niż się to na początku wydawało i odbywa się dopiero za drugim podejściem. Podczas pobytu w miasteczku McQueen integruje się z mieszkańcami. Zaprzyjaźnia się z holownikiem Złomkiem i piękną Sally Carerra. Odkrywa również, że Wójt miasteczka to słynny Hudson „Huragan” Hornet, jedyny zdobywca trzech Złotych Tłoków z rzędu.

Tuż po tym jak Zygzak kończy naprawę drogi Wójt zawiadamia prasę i Mariana o miejscu pobytu Zygzaka McQueena. Ci od razu pojawiają się w miasteczku i zabierają McQueena na wyścig do Kalifornii.

Wyścig początkowo nie okłada się dla niego najlepiej nie potrafi się skupić i popełnia błędy. Wciąż myśli o Sally. Nagle w słuchawkach pojawia się głoś wójta Hudsona. Okazuję się, że jego nowo poznani przyjaciele przyjechali mu z pomocą. Hudson zostaje szefem ekipy technicznej Zygzaka. Dzięki jego radą Zygzak błyskawicznie dogania rywali i wysuwa się na prowadzenie. O krok od zwycięstwa spostrzega, że Marucha nieczystym zagraniem spycha z toru Króla, który ulega wypadkowi. Przypominając sobie wypadek Hudsona, który zakończył karierę mistrza, Zygzak hamuje tuż przed linią mety, puszcza Maruchę przodem i wraca po poobijanego Króla. Popychając go przed sobą przetacza go przez linię mety ze słowami „Król musi ukończyć ostatni wyścig”. Marucha zostaje oficjalnym zwycięzcą, ale wszyscy kibice i komentatorzy są po stronie Zygzaka. Dinoco oferuje sponsoring McQueenowi, ten jednak uprzejmie odmawia, postanawiając pozostać lojalnym swojemu dotychczasowemu sponsorowi.

Po wyścigu McQueen wraca do Chłodnicy na stałe, zakłada tam swoją bazę treningową. Dzięki niemu miasto wraca na mapę.

Zapraszam do oglądania

http://e-bajkidladzieci.pl/filmy/auta-zygzak-mcqueen-2/

http://e-bajkidladzieci.pl/filmy/auta-2-zygzak-mcqueen/

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Auta