12345 (Bądź pierwszy zagłosuj)

Charlie Lola

   http://e-bajkidladzieci.pl/Charlie-i-Lola

 

Charlie Lola

Charlie Lola

Charlie  Lola to urocze rodzeństwo. Charlie ma 7 lat a Lola prawie pięć (dokładnie cztery J). Lola jest bardzo zabawną dziewczynką. Dokładnie wie co chce robić. Charlie często musi ją przekonywać żeby zrobiła coś innego. Starszy brat uczy siostrę otaczającego ich świata. Chłopiec jako starszy brat jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały i bardzo dobry dla swojej młodszej siostry. Każdy z odcinków opiera się na jednej z    serii książek Lauren Child.  Poszczególne odcinki serialu zostały stworzone techniką kolażu, który dokładnie oddaje styl oryginalnych książek. W serialu nie pojawiają się dorośli co pomaga dziecią identyfikować się z bohaterami i wraz z nimi przerzywać  ciekawe przygody. Głowni bohaterowie serialu:

Charlie Sonner – ma krótkie blond włosy, siedmiolatek, często opiekuje się Lolą. Musi być bardzo kreatywny aby zapewnić siostrze zajęcie.

Charlie Lola

Charlie Lola

Lola Sonner – pomysłowa czterolatka młodsza siostra Charliego. Ma czarne oczy i blond włosy. Uwielbia różowe mleko i zabawy ze swoją najlepszą przyjaciółką Lottą.

Charlie Lola

Charlie Lola

Marv Lowe – najlepszy przyjaciel Charliego również ma siedem lat.

Lotta Zehybe – najlepsza przyjaciółki Loli, również czterolatka ma czarne kręcone włosy.

Powstało 80 odcinków serialu 3 serie po 26 odcinków plus 2 odcinki specjalne.

Pierwszy odcinek  najbardziej znany pt. „nigdy przenigdy nie zjem pomidorów”
Charlie musi zrobić obiad dla Loli ale Ona jest bardzo wybredna nie chce jeść marchwi, groszku, ziemniaków a już na pewno nie pomidorów choć nigdy nie jadła ich wcześniej  Charlie wymyśla różnie sposoby aby zachęcić Lolę do jedzenia. W końcu Lola polubiła pomidory.

Zapraszam do oglądania:

http://e-bajkidladzieci.pl/ogladaj/charlie-lola-2/