12345 (50 głosów, średnia: 3,74 z 5)

Alvin i wiewiórki 2 po Polsku online cały Film

Alvin i wiewiórki 2 – Alvin, Szymon i Teodor, dzięki Dave’owi, który stworzył z nich zespół rockowy, odnoszą piosenkarskie sukcesy.

Alvin i wiewiórki 2

Alvin, Szymon i Teodor, dzięki Dave’owi, który stworzył z nich zespół rockowy, odnoszą piosenkarskie sukcesy. Pojawia się jednak pewien problem. Alvin kocha być w centrum uwagi i to jego wygłupy sprawiają, że po paryskim koncercie Dave ląduje w szpitalu. Rozzłoszczony opiekun nakazuje wiewiórkom przerwać karierę i wrócić do szkoły. W czasie jego nieobecności będą pod pieczą jego kuzyna. Dla Toby’ego to duże wyzwanie, bo jedyne, na czym się zna i czym naprawdę się interesuje to gry komputerowe.

Powrót Alvina, Szymona i Teodora do szkoły okazuje się trudny – muszą stawić czoło szkolnym osiłkom. Oczywiście Alvin gotów jest zrobić wszystko, by zostać szkolną gwiazdą. Dołącza nawet do futbolowej drużyny. Taki obrót spraw nie podoba się Szymonowi i Teodorowi. Ale największe wyzwanie czeka ich podczas konkursu śpiewu, na którym rywalkami stają się trzy dziewczyny, wiewiórki – Brittany, Żaneta i Eleonora. Chłopcy zauroczają się w Wiewióretkach i nie skupiają się na piątkowym koncercie, który Ian zaproponował dyrektorce, żeby okazać wyższość dziewczyn.

W piątek przed konkursem, obywa się dla Alvina ważny dzień – mianowicie mecz w szkole. Ryan, pod wrażeniem talentu Alvina, organizuje imprezę na jego cześć, która trwa do 19:00. W tym czasie zaczął się konkurs. Kiedy Wiewióretki śpiewały Single Ladies, Szymon, Teodor i Toby próbują znaleźć Alvina. Gdy okazuje się że jest ciągle na imprezie, Szymon przeprasza wszystkich fanów Wiewiórek, że nie wystąpią (jak określił Teo: „dwie małe świnki to za mało, muszkieterów też nie może być dwóch”). A to daje dziewczynom przepustkę do sławy dzięki Ianowi.

Kiedy Alvin wraca do szkoły na scenę, myśląc że czekają, Brittany mu mówi, że nie ma nikogo i Wiewióretki wygrały, jednakże się z tego nie cieszą. Nazajutrz Alvin odkrywa, że Teodor uciekł z domu, i wybrał się do ZOO. W klatce nie ma niestety surykatek, jak zakładał najmłodszy z gwiazd estrady, tylko wielki orzeł. Bracia ratują go z opresji po czym Szymek i Alvin wybaczyli sobie konflikt. Tymczasem dziewczyny szykują się na charytatywny konkurs w szkole „Music Mania”. Ian im grozi: albo będą supportować koncert Britney Spears lub zostaną podane na talerzu prosto z grilla.

Kiedy Żaneta i Brittany wykonują rozpaczliwy telefon na komórkę Iana, liderka przyznaje gryzoniom rację. Alvin leci za Brittany i Wiewióretkami na motorze-zabawce a Szymon próbuje złamać szyfr kłódki z klatki dziewczyn. Film kończy się wspólnym występem Wiewiórki and Wiewióretki oraz powrotem Dave’a z paryskiego szpitala. Alvin za sprawą manipulacji zdania opiekuna dziewczynki zamieszkują razem z gwiazdami. Film się kończy „piękną” wymianą ostrych zdań pomiędzy liderem a Dave’em oraz znanym rykiem Dave’a.

Bohaterowie bajki Alvin i wiewiórki 2 :
Alvin – Lider paczki wiewiórek. Jest, jak to określił Teodor, „macho” i kryje swoje uczucia. Lubi rozrabiać. Nosi czerwony sweter z żółtą literą A, czasem zakłada też czerwoną bejsbolówkę.
Szymon (ang. Simon ) – Najbystrzejszy wiewiór z całej paczki. Nieziemsko inteligentny, asertywny i w pewien sposób pociągający. W szkole, w drugiej części filmu, jest brany za kujona i nieudacznika. Jednak czasami udowadnia, że potrafi się postawić swoim lękom. Wysoki, szczupły, błękitnooki, nosi okrągłe okulary i niebieski sweter.
Teodor (ang. Theodore) – Najpulchniejszy z paczki, zabawny i wrażliwy, nosi zielony sweter. Uważa Dave’a za ojca, oraz ciągle gdy ma koszmary wskakuje do łóżka Dave’a.

Dialogi z filmu Alvin i wiewiórki 2 :

Toby: A pytałeś o szkołę, było… Odjazdowo! To dlatego, że byłem zawsze… niezwykle popularny!
Alvin: I dlatego mieszkasz z babcią?
Szymon: I mówisz o sobie „Tobuś”?
Theodore: I robisz piu-piu całymi dniami?
Toby: Hm, do wyrek!

– What was school like for me? Uh, in a word: awesome. But, you know, that’s ’cause I was like extremely popular.
– Is that why you still live with your grandma?
– And refer to yourself as „The Tobester?”
– And go pyu pyu pyu all day? (ang.)

Alvin: Brittany, lepiej, lepiej uważaj!
Brittany: Nie potrzebuje twoich rad!
Alvin: Ale…!
Brittany: Żadnych ale, Alvin! Jestem pewna, że dostaniemy się z Ianem na nam szczyyyt!
Brittany spada z lady.
Alvin: Jasne na sam szczyt! (Śmieje się). Klarowne…
Brittany: Bardzo śmieszne!

Dave: Mówię poważnie Alvin! To nie twój benefis, tylko koncert charytatywny!
Alvin: Sorki, Dave, nic nie słyszę. Zagłuszają cię tłumy wywrzaskujące moje imię!

– Alvin, you need to share the spotlight. It’s not all about you.
– Sorry, Dave. I can’t hear you over the thousands of fans screaming my name. (ang.)

Alvin: Muszę kończyć, Dave!
Dave: Alvin, zadałem pytanie!
Alvin: Zdrowiej!
Dave: ALVIN!!!
Alvin: No tak, nikt nie ryczy tak pięknie jak on.

Alvin: Nigdzie się nie ruszę bez Da… (Alvin został ukuty strzykawką). La, la, la, la la, la, la…
Doktor: Dla własnego dobra powinien przespać cały lot!
Szymon: Może niech go pan jeszcze raz dziabnie? Tak dla pewności.

– I’m not going anywhere without Da… Aydream believer and a homecoming queen.
– I hope for your sake he stays asleep for the entire flight.
– Maybe we should give him another shot just to be sure. (ang.)

Dave: Szymon, jesteś głową rodziny.
Szymon: Że jak?!
Dave: Bardzo… Na ciebie liczę.
Alvin: Dave, co ty bredzisz? Ale dlaczego on?!
Szymon: O, ma do mnie zaufanie.
Theodore: Dave? Proszę, nie umieraj!
Dr Rubin: Nie umiera, śpi po lekarstwach.
Theodore: A, znaczy odleciał.

Toby: To ja lecę pogadać z panią dyrektor – Alvin nie ruszaj się!
Alvin: Jasna sprawa! (Toby wychodzi). Brittany – już lecę!

Zapraszamy Alvin i wiewiórki 2

Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alvin_i_wiewi%C3%B3rki_2