12345 (43 głosów, średnia: 3,53 z 5)

Alvin i wiewiórki 3 po Polsku online cały Film

Alvin i wiewiórki 3 – wiewiórki i ich opiekun, Dave Seville, płyną statkiem na rozdanie międzynarodowych nagród muzycznych. Ta wyprawa ma być zarazem rodzajem wakacji. Alvin obiecuje, że będzie grzeczny, ale oczywiście sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W efekcie, gdy Alvin postanawia chwycić za ster, przejąć jacuzzi i zagrać w black Jacka, na statku rozpętuje się małe piekło.

Alvin i wiewiórki 3 po Polsku online cały Film

Alvin i wiewiórki 3

Wiewiórki przez przypadek odlatują na latawcu ze statku, i trafiają na bezludną wyspę, co dla już udomowionych zwierząt staje się sporym wyzwaniem. Na wyspę obok trafili też Dave i Ian (w ubraniu pelikana). Nie wiedzą, czy podążać za naturalnym instynktem, czy też wezwać kogoś na pomoc. Szymon zaczyna być spontaniczny i staje się podobny do Alvina, chociaż bardziej ogarnięty(Zmiana w Simona). Brittany uświadamia sobie, że jest nie tylko ładna, ale i mądra. Z kolei szalony Alvin dojrzewa i stara się wyplątać bliskich z trudnej sytuacji.

Nieoczekiwanie wiewiórki odkrywają, że wyspa nie jest tak do końca bezludna. Mieszka na niej Zoey, którą biorą początkowo za groźnego potwora. Okazuje się, że jest rozbitkiem, a jej jedynymi przyjaciółmi są… piłki: do koszykówki, golfowa, baseballowa, tenisowa i futbolowa, z którymi lubi sobie gawędzić. Kiedy poznaje wiewiórki, stwierdza, że jest na wyspie już tak długo, że wydaje jej się, że zwierzęta potrafią mówić.

Alvin i wiewiórki 3

Alvin i wiewiórki 3

 

 

 

 

 

 

 

Bohaterowie bajki Alvin i wiewiórki 3 :
Alvin – Lider paczki wiewiórek. Jest, jak to określił Teodor, „macho” i kryje swoje uczucia. Lubi rozrabiać. Nosi czerwony sweter z żółtą literą A, czasem zakłada też czerwoną bejsbolówkę.
Szymon (ang. Simon ) – Najbystrzejszy wiewiór z całej paczki. Nieziemsko inteligentny, asertywny i w pewien sposób pociągający. W szkole, w drugiej części filmu, jest brany za kujona i nieudacznika. Jednak czasami udowadnia, że potrafi się postawić swoim lękom. Wysoki, szczupły, błękitnooki, nosi okrągłe okulary i niebieski sweter.
Teodor (ang. Theodore) – Najpulchniejszy z paczki, zabawny i wrażliwy, nosi zielony sweter. Uważa Dave’a za ojca, oraz ciągle gdy ma koszmary wskakuje do łóżka Dave’a.

Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alvin_i_wiewi%C3%B3rki_2