12345 (4 głosów, średnia: 4,50 z 5)

Czerwony Kapturek Prawdziwa historia dubbing online cały film animowany

Czerwony Kapturek Prawdziwa historia dubbing online cały film animowany.

Czerwony Kapturek Prawdziwa historia online cały film animowany

Film przedstawia historię o Czerwonym Kapturku z nowej strony. Zwierzęcy glina wszczyna dochodzenie w sprawie zakłócania porządku w domu babci. Drwal, wilk, Czerwony Kapturek oraz babcia są przesłuchiwani.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie zakłócenia spokoju w chatce Babci. Każdy z podejrzanych: Czerwony Kapturek, Wilk, Babcia i Drwal przedstawia swoją wersję zdarzeń. Ich zeznaniom z uwagą przysłuchuje się dystyngowany i ironiczny detektyw Nicky Flippers. Wersja Kapturka jest dość tradycyjna – dziewczynka szła przez las do Babci i spotkała Wilka. W jej koszyczku jednak zamiast domowych smakołyków znajdowały się rodzinne przepisy, które chce ocalić przed grasującym w okolicy złodziejem – Smakoszem. Wilk upiera się, że jest dziennikarzem, który ma zamiar wyjaśnić sprawę tego tajemniczego przestępcy. Drwal okazuje się niespełnionym aktorem, a Babcia – prowadzącą podwójne życie miłośniczką sportów ekstremalnych. Dociekliwy detektyw, porównując szczegóły tych opowieści, ustala, co zdarzyło się naprawdę i odkrywa tożsamość Smakosza. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli Jolanta Fraszyńska, Miriam Aleksandrowicz, Michał Milowicz, Piotr Machalica, Adam Ferency, Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Aleksander Mikołajczak, Grzegorz Pawlak, Jarosław Domin.

Bohaterowie:
Czerwony Kapturek (ang. Red Puckett, Red Ridding Hood) – główna bohaterka, nie rozmawia z nieznajomymi, zna karate.
Wilk (ang. Wolf W. Wolf) – dziennikarz, ma rubrykę w gazecie o nazwie „Fakty i Fantazje”. Od sześciu miesięcy próbuje dowiedzieć się, kim jest „Smakosz”.
Drwal Kirk (ang. Woodsman) – aktor, sprzedaje sznycle. Próbuje dostać rolę w reklamie maści „Agatka”. Ma niemiecki akcent.
Babcia Puckett/ Babunia 3 „G” (ang. Granny Puckett) – jej smakołyki są najlepsze w lesie. Lubi sporty ekstremalne, o czym nie chciała powiedzieć Kapturkowi.
Wiercik (ang. Twitchy) – wiewiórka-fotograf. Współpracuje z Wilkiem. Po kawie zachowuje się jak Hammy z filmu „Skok przez płot”.
Boingo/Smakosz (ang. Boingo) – zając, jeden z „przyjaciół” kapturka.
Nicky Flippers – detektyw – żaba. Wraz z Gryźlim próbuje ustalić tożsamość „Smakosza”.

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwony_Kapturek_%E2%80%93_prawdziwa_historia