12345 (5 głosów, średnia: 3,80 z 5)

Czerwony Kapturek Prawdziwa historia dubbing online cały film animowany

Czerwony Kapturek Prawdziwa historia – film przedstawia historię o Czerwonym Kapturku z nowej strony. Zwierzęcy glina wszczyna dochodzenie w sprawie zakłócania porządku w domu babci. Drwal, wilk, Czerwony Kapturek oraz babcia są przesłuchiwani.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie zakłócenia spokoju w chatce Babci. Każdy z podejrzanych: Czerwony Kapturek, Wilk, Babcia i Drwal przedstawia swoją wersję zdarzeń. Ich zeznaniom z uwagą przysłuchuje się dystyngowany i ironiczny detektyw Nicky Flippers. Wersja Kapturka jest dość tradycyjna – dziewczynka szła przez las do Babci i spotkała Wilka. W jej koszyczku jednak zamiast domowych smakołyków znajdowały się rodzinne przepisy, które chce ocalić przed grasującym w okolicy złodziejem – Smakoszem. Wilk upiera się, że jest dziennikarzem, który ma zamiar wyjaśnić sprawę tego tajemniczego przestępcy. Drwal okazuje się niespełnionym aktorem, a Babcia – prowadzącą podwójne życie miłośniczką sportów ekstremalnych. Dociekliwy detektyw, porównując szczegóły tych opowieści, ustala, co zdarzyło się naprawdę i odkrywa tożsamość Smakosza. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli Jolanta Fraszyńska, Miriam Aleksandrowicz, Michał Milowicz, Piotr Machalica, Adam Ferency, Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Aleksander Mikołajczak, Grzegorz Pawlak, Jarosław Domin.

Czerwony kapturek prawdziwa historia

Czerwony kapturek prawdziwa historia

 

 

 

 

 

 

 

Bohaterowie:
Czerwony Kapturek (ang. Red Puckett, Red Ridding Hood) – główna bohaterka, nie rozmawia z nieznajomymi, zna karate.
Wilk (ang. Wolf W. Wolf) – dziennikarz, ma rubrykę w gazecie o nazwie „Fakty i Fantazje”. Od sześciu miesięcy próbuje dowiedzieć się, kim jest „Smakosz”.
Drwal Kirk (ang. Woodsman) – aktor, sprzedaje sznycle. Próbuje dostać rolę w reklamie maści „Agatka”. Ma niemiecki akcent.
Babcia Puckett/ Babunia 3 „G” (ang. Granny Puckett) – jej smakołyki są najlepsze w lesie. Lubi sporty ekstremalne, o czym nie chciała powiedzieć Kapturkowi.
Wiercik (ang. Twitchy) – wiewiórka-fotograf. Współpracuje z Wilkiem. Po kawie zachowuje się jak Hammy z filmu „Skok przez płot”.
Boingo/Smakosz (ang. Boingo) – zając, jeden z „przyjaciół” kapturka.
Nicky Flippers – detektyw – żaba. Wraz z Gryźlim próbuje ustalić tożsamość „Smakosza”.

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwony_Kapturek_%E2%80%93_prawdziwa_historia