12345 (18 głosów, średnia: 3,94 z 5)

Gdzie jest Nemo dubbing PL online cały film animowany

Cały Film animowany Gdzie jest Nemo

Gdzie jest Nemo dubbing online cały film animowany.

Gdzie jest Nemo online cały film animowany

FW Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa. Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.

Film animowany dla dzieci opowiada o porwaniu małej rybki o imieniu Nemo. Jego tata Marlin wyrusza na poszukiwania synka, razem z Dory – niebieską rybą chorą na brak pamięci krótkotrwałej. Marlin i Dory spotykają różne niebezpieczeństwa, a i Nemo w akwarium nie ma łatwego życia.

Postacie:

Nemo – mały błazenek, który został porwany przez nurka z swojego naturalnego środowiska. Nemo trafił do akwarium. Wraz z ówczesnymi mieszkańcami próbuje się z niego wydostać lecz bezskutecznie. Mały Nemo ma jedną płetwę mniejszą od drugiej i jest synem Marlina.

Marlin – ojciec Nemo, stanowczy, ale bardzo troszczy się o swojego jedynego synka. Marlin boi się oceanu, ponieważ utracił w przeszłości prawie całe potomstwo i żonę, przyczyną był atak barrakudy. Po porwaniu syna dzielnie udaje się na poszukiwania.

Dory – sympatyczna ryba cierpiąca na brak pamięci krótkotrwałej. Ma talent do czytania i to właściwie dzięki niej Marlin trafia do Sydney, gdzie jest więziony jego syn Nemo.

Rekiny – Żarło, Tępy i Młot, próbują przejść na wegetarianizm, jednak niespecjalnie im się to udaje.

Idol – największa ryba w akwarium, pomogła Nemo uciec do oceanu. Twierdzi, że ryby powinny mieszkać w oceanie, a w akwarium tylko wariują (czego dowodem są Żołtek,
Bulgotek i Deb). To idolek mauretański.

Rozdym – samiec rozdymki, mieszkający w akwarium Dentysty. Ma miłe uosobienie.

Malina – rozgwiazda, mieszkająca w akwarium Dentysty. Umie czytać.

Bulgotek – ryba z obsesją na punkcie bakterii. Zawsze gdy spotka kogoś z oceanu, nazywa go skażonym i każe Jacques go wyczyścić. Mieszka w akwarium.

Żółtek – ryba mająca bzika na punkcie bąbelków. Zawsze gdy jakieś widzi mówi: „Bąbelki, bąbelki, bąbelki! Moje bąbelki! Moje, wszystkie moje! Tatuś się wami zaopiekuje, moje bąbelki!”. Mieszka w akwarium.

Deb – zwariowana rybka z akwarium. Myśli, że jej odbicie jest jej siostrą.

Jacques – krewetka zamieszkująca akwarium. Bulgotek każe mu czyścić ryby z oceanu z zarazków. Ma francuski akcent.

Dentysta – porwał Nemo z rafy, by podarować go swej siostrzenicy, Darli. Jest właścicielem akwarium.

Zapraszamy do oglądania pozostałych filmów animowanych dla dzieci na naszej stronie http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Najnowsze filmy animowane dla dzieci online za darmo na http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Merida_waleczna