12345 (28 głosów, średnia: 4,00 z 5)

Gdzie jest Nemo dubbing PL online cały film animowany

Gdzie jest Nemo ? Wielkiej Rafie Koralowej żyją miliony morskich stworzeń. Wśród nich jest też para rybek błazenków: Marlin i Coral, którzy oczekują narodzin potomstwa.

Wielka barakuda pożera Coral i niemal całą ikrę. Mały Nemo, jedyny synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy ojciec posyła synka do szkoły, błazenek zakłada się z kolegami, że podpłynie bardzo blisko łodzi. Dokonuje tego, ale zostaje wyłowiony i trafia do akwarium w gabinecie dentysty w Sydney. Zrozpaczony ojciec i neurotyczna rybka Dory ruszają wraz z innymi na poszukiwania.
Film animowany dla dzieci opowiada o porwaniu małej rybki o imieniu Nemo. Jego tata Marlin wyrusza na poszukiwania synka, razem z Dory – niebieską rybą chorą na brak pamięci krótkotrwałej. Marlin i Dory spotykają różne niebezpieczeństwa, a i Nemo w akwarium nie ma łatwego życia.

gdzie jest Nemo

gdzie jest Nemo

 

 

 

 

 

 

 

Postacie:

Nemo – mały błazenek, który został porwany przez nurka z swojego naturalnego środowiska. Nemo trafił do akwarium. Wraz z ówczesnymi mieszkańcami próbuje się z niego wydostać lecz bezskutecznie. Mały Nemo ma jedną płetwę mniejszą od drugiej i jest synem Marlina.

Marlin – ojciec Nemo, stanowczy, ale bardzo troszczy się o swojego jedynego synka. Marlin boi się oceanu, ponieważ utracił w przeszłości prawie całe potomstwo i żonę, przyczyną był atak barrakudy. Po porwaniu syna dzielnie udaje się na poszukiwania.

Dory – sympatyczna ryba cierpiąca na brak pamięci krótkotrwałej. Ma talent do czytania i to właściwie dzięki niej Marlin trafia do Sydney, gdzie jest więziony jego syn Nemo.

Rekiny – Żarło, Tępy i Młot, próbują przejść na wegetarianizm, jednak niespecjalnie im się to udaje.

Idol – największa ryba w akwarium, pomogła Nemo uciec do oceanu. Twierdzi, że ryby powinny mieszkać w oceanie, a w akwarium tylko wariują (czego dowodem są Żołtek,
Bulgotek i Deb). To idolek mauretański.

Rozdym – samiec rozdymki, mieszkający w akwarium Dentysty. Ma miłe uosobienie.

Malina – rozgwiazda, mieszkająca w akwarium Dentysty. Umie czytać.

Bulgotek – ryba z obsesją na punkcie bakterii. Zawsze gdy spotka kogoś z oceanu, nazywa go skażonym i każe Jacques go wyczyścić. Mieszka w akwarium.

Żółtek – ryba mająca bzika na punkcie bąbelków. Zawsze gdy jakieś widzi mówi: „Bąbelki, bąbelki, bąbelki! Moje bąbelki! Moje, wszystkie moje! Tatuś się wami zaopiekuje, moje bąbelki!”. Mieszka w akwarium.

Deb – zwariowana rybka z akwarium. Myśli, że jej odbicie jest jej siostrą.

Jacques – krewetka zamieszkująca akwarium. Bulgotek każe mu czyścić ryby z oceanu z zarazków. Ma francuski akcent.

Dentysta – porwał Nemo z rafy, by podarować go swej siostrzenicy, Darli. Jest właścicielem akwarium.

Zapraszamy do oglądania pozostałych filmów animowanych dla dzieci na naszej stronie http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Najnowsze filmy animowane dla dzieci online za darmo na http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Merida_waleczna