12345 (15 głosów, średnia: 3,87 z 5)

Hotel Transylwania dubbing PL online cały film animowany

Hotel Transylwania – drakula, właściciel Hotelu Transylwania, czyli pięciogwiazdkowego hotelu w świecie potworów, zaprasza najsłynniejsze upiory świata na obchody 118. urodzin swojej córki Mavis. Niespodziewana wizyta Jonathana, przeciętnego, młodego podróżnika, sprawia, że Drakula robi wszystko, by jego córka nie zakochała się w przybyszu.

Hotel Transylwania dubbing online cały film animowany.

Hotel Transylwania – amerykański film animowany 3D, wyprodukowany przez studio Sony Pictures Animation na zlecenie wytwórni Columbia Pictures. Jego oficjalna premiera miała miejsce 28 września 2012 roku. Za reżyserię obrazu odpowiada Genndy Tartakovsky, znany przede wszystkim z pracy nad serialami animowanymi Laboratorium Dextera oraz Samuraj Jack. Producentem filmu jest Michelle Murdocca. Postaciom z Hotelu Transylwania głosu użyczyli m.in.: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Cee Lo Green i David Spade.

Obraz twórcy popularnych kreskówek „Laboratorium Dextera” i „Samuraj Jack”, który wyróżniono nominacją do Złotego Globu. W hotelu prowadzonym przez Drakulę i jego wyglądającą na nastoletnią (w rzeczywistości ponadstuletnią) córkę Mavis mieszkają klasyczne potwory, m.in. Frankenstein, Mumia i Wilkołak, których istnienie w XXI wieku nie ma już większego znaczenia. Nadopiekuńczy ojciec stara się zniechęcić Mavis do przygód i wojaży po świecie ludzi. Udaje mu się to do dnia, w którym do hotelu Transylwania przypadkowo trafia pewien młody człowiek, Jonathan… W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli m.in. Tomasz Borkowski, Agnieszka Mrozińska, Paweł Ciołkosz, Piotr Warszawski i Krzysztof Dracz.

Hotel Transylwania

Hotel Transylwania

 

 

 

 

 

 

 

W wersji polskiej udział wzięli :
Dracula – Tomasz Borkowski
Mavis – Agnieszka Mrozińska
Jonathan – Paweł Ciołkosz
Frank – Piotr Warszawski
Eunice – Agnieszka Matysiak
Wayne – Krzysztof Dracz
Wanda – Anna Apostolakis
Murray – Marek Robaczewski
Griffin – Tomasz Bednarek
Główka na drzwiach – Barbara Zielińska
Quasimodo – Mieczysław Morański
Zbroja – Grzegorz Pawlak

Zapraszamy do oglądania pozostałych filmów na naszej stronie http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Najnowsze filmy animowane dla dzieci online za darmo na http://e-bajkidladzieci.pl/#Filmy

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hotel_Transylwania/a>