12345 (6 głosów, średnia: 4,33 z 5)

Iniemamocni dubbing online cały film

Iniemamocni Świat był kiedyś pełen superherosów, jednak w wyniku pewnego wypadku zostają oskarżeni o łamanie prawa i zmuszeni do życia tak jak normalni ludzie.

Jeden z byłych bohaterów – Pan Iniemamocny – mieszka obecnie z żoną Heleną i trójką dzieci w domku na przedmieściach. Któregoś dnia dostaje szansę na powrót do dawnego zajęci

Bohaterowie Iniemamocni

Helen Parr, Elastyna (ang. Elastigirl) – Helen była superbohaterką. Ma z mężem troje dzieci. Jej mocą jest elastyczność.
Robert „Bob” Parr, Pan Iniemamocny (ang.Mr. Incredible) – Bob, tak jak Helen, był kiedyś superbohaterem, jednak pewien niedoszły samobójca oskarżył go i jego kolegów po fachu o łamanie prawa. Teraz Bob i Helen żyją normalnie, jak za czasów ich młodości. Bob pracuje w firmie, ale zostaje zwolniony przez szefa. Pewnego dnia dowiaduje się, że Syndrom chce opanować świat. Jego mocą jest nadludzka siła.

Wiola Parr (ang. Violett Parr) – córka Boba i Helen. Chodzi do ósmej klasy, często kłóci się z Maksem. Jej moc to niewidzialność i tworzenie pól siłowo-energetycznych. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego zrobiony jest jej kostium, Wiola może znikać całkowicie.

Maks Parr (ang. Dashiell „Dash” Robert Parr) – syn Boba i Helen, rozrabiaka. Często kłóci się z Wiolą. Jego mocą jest super szybkość.
Jack-Jack Parr – niemowlę, synek Boba i Helen. Jack Jack z początku nie miał żadnych specjalnych mocy – dopiero pod koniec filmu okazuje się, że posiada zdolność transformacji oraz strzelanie laserem z oczu, przechodzenie przez ściany i latanie (wiadomo to z dodatku do filmu – Jack Jack Attacks).

Iniemamocni

Iniemamocni

Lucjan Best, Mrożon (ang. Frozone) – kolega Boba, również superbohater. Jego zdolnością jest zamrażanie, był świadkiem na ślubie Helen i Boba.
Edna Mode – koleżanka Boba ze szkoły, projektantka mody. Uszyła stroje dla całej rodziny Parrów. Odznacza się niskim wzrostem i świetnym gustem.
Buddy Pine, Iniema-boy, Syndrom (ang. Syndrome) – główny antagonista. Jako chłopiec był fanem Pana Iniemamocnego i chciał być taki jak on. Został jednak ostro potraktowany przez swojego idola, w wyniku czego jego uwielbienie przerodziło się w nienawiść. Po latach chce zniszczyć wszystkich superbohaterów.

Mirage – tajemnicza kobieta, która zleca zadania Panu Iniemamocnemu. Asystentka Syndroma i druga główna antagonistka. Z czasem jednak przechodzi na stronę superbohaterów, ponieważ odkrywa, że Syndroma w ogóle nie obchodzi jej los.
Rick Dicker – agent rządowej agencji, zajmującej się Programem Ochrony Superbohaterów. Jest nieco zirytowany tym, że Bob ciągle wpada w kłopoty, lecz pozostaje z nim w ciepłych kontaktach.

 

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Iniemamocni