12345 (9 głosów, średnia: 3,44 z 5)

Pingwiny z Madagaskaru online dubbing cały film

Pingwiny z Madagaskaru online dubbing cały film – film opowiada historię czterech pingwinich komandosów

Pingwiny z Madagaskaru online dubbing cały film – film opowiada historię czterech pingwinich komandosów – ekscentrycznego stratega Kowalskiego, specjalisty od zadań wybuchowych Rico, najmłodszego i najniższego Szeregowego oraz lidera grupy Skippera. Pingwiny stają do walki z tajną organizacją Północny Wiatr, składających się z szarego wilka Agenta Utajnioniego, foki grenlandzkiej Detonatora, muskularnego niedźwiedzia polarnego Kaprala oraz puchacza śnieżnego Ewy. Grupa pingwinów postanawia razem stawić czoła złemu doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć cały świat.

Pingwiny z Madagaskaru online dubbing cały film

Oddział Skippera ucieka z cyrku. Okazuje się, że Szeregowy ma mieć urodziny. Skipper chce zrobić dla niego prezent. Udają się do jednego z najbardziej tajemniczych miejsc Ameryki – Fort Knoxu, gdzie są trzymane rządowe rezerwy złota. Jednak to nie złoto, ale leżący w jednym z pomieszczeń ostatni w USA automat z Chrupsami deserowymi, jest ich celem. Kiedy Szeregowy chce ich spróbować, okazuje się, że prezent ciągnie za sobą wielkiego wroga, ośmiornice. Jedna ze ośmiornic Dave’a (Oktawiusza Mackiewicza) porywa pingwiny do bazy złego geniusza, która to płynie do Wenecji. Wspomina on wszystkie zoo w których ‚słodkie pingwiny’ pozbawiały go fanów. Nagle pingwiny uciekają. Poddani Dave’a zaczynają ich gonić, wtedy pingwiny wskakują na gondole , po kilku manewrach ośmiornice dorwały pingwiny, ale ptaki uratował oddział Wiatr Północy. Gdy lecieli samolotem do bazy Utajniony tłumaczył, czym jest Wiatr Północy Skipper słuchał i lekceważył co mówi jedząc chrupsy deserowe. Gdy dolecieli do bazy Wiatru Północy Skipper spytał co znaczy NW, a Utajniony odpowiedział ,,Znaczy nie wiem”. Kiedy wylądowali Wiatr Północy zadawał im pytania. Kiedy pingwiny powiedziały że Mackiewicz to ośmiornica zdziwiony Utajniony po cichu powiedział ,,Uwolnić owcę”. Gdy pingwiny zaczęły szaleć po bazie, Utajniony strzelił każdego w plecy strzałkami usypiającymi i wysłał na Madagaskar.

Gdy byli w samolocie wyskoczyli z pudła, a potem z samolotu. Rozbijali się po innych samolotach, aż w końcu nadmuchali w locie trampolinę i wylądowali na niej. Potem przez pewien czas skakali na trampolinie. Potem poszli do miasta – Szanghaju, chociaż myśleli że to Irlandia. W tym samym czasie ośmiornice porywały pingwiny z całego świata. Po pewnym czasie odział domyślił się że są w Szanghaju, i że to pingwiny-syrenki są następnym celem. Tam pingwiny próbowały uratować unikalne syrenki, ale w czasie operacji – zresztą nieudanej – stracili Szeregowego. Wkroczył do akcji Wiatr Północy, któremu pingwiny skradły samolot.

Po nieudanej próbie gonili statek Dave’a, który zwiał razem z grupą syrenek i Szeregowym. Pingwiny zniszczyły samolot NW, a następnie pływały po jego resztce. Do nich przyczepiony był ponton Wiatru Północy. Po kilku dniach znaleźli wyspę, na której były ośmiornice. Gdy myśleli że Szeregowy zginął, poddali się i zostali zamienieni w potwory razem z innymi pingwinami. Gdy dotarli do Nowego Yorku, Szeregowy poświęcił swoją urodę do ratowania pingwinów.

Pingwiny z Madagaskaru online dubbing cały film

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pingwiny_z_Madagaskaru_(film)