12345 (5 głosów, średnia: 4,20 z 5)

Scooby Doo i cyber pościg online po polsku

Scooby Doo i Cyber pościg (ang. Scooby-Doo and Cyber Chase) – 9 film animowany i 4 animowany pełnometrażowy z serii Scooby Doo, wyprodukowany w roku 2001.

Premiera filmu Scooby Doo i Cyber pościg  na antenie Cartoon Network odbyła się 19 marca 2005 roku o godz. 19:00 w Kinie Cartoon Network.

Scooby Doo i cyber pościg online po polsku

Scooby, Fred, Kudłaty, Velma i Daphne jadą do przyjaciela studiującego na uniwersytecie, który zrobił grę komputerową z nimi. Okazuje się, że ucieka z niej Cyber Duch i sieje spustoszenie w uniwerstytecie. Tymczasem Tajemnicza Spółka zostaje wciągnięta do gry i musi przejść całe dziesięć poziomów, by się wydostać. Poziomy te to:

Księżyc
Rzymskie Koloseum
Prehistoryczna dżungla
Ocean
Las wielkich mrówek
Stare Chiny
Egipskie piramidy
Królestwo
Grenlandia
Cybermiasto
Na każdym poziomie muszą znaleźć i dotknąć pudełko Scooby Chrupek, by przejść na następny etap. Cyber Duch ma w grze popleczników, którzy utrudniają im przejście – kosmitów, gladiatorów i lwa, dinozaurów, wielkiego robaka, potwora morskiego, mumię, smoka, niedźwiedzia i wojownika. Przyjaciele przechodzą do dziesiątego, ostatniego poziomu, który jest bardzo trudny do przejścia. Tam spotykają samych siebie, tzn. bohaterów gry, którymi steruje grający. Gracze pomagają Tajemniczej Spółce w znalezieniu Chrupek. Tymczasem teraz poplecznikami Ducha jest pięć potworów z przeszłości.

Ciekawostka: Velma mówi, że w ostatnim poziomie są wszystkie potwory, których przyjaciele zdemaskowali. To kłamstwo, ponieważ tam było tylko pięć.

Wersja polska
Wersja polska: Master Film na zlecenie WARNER BROS.
Reżyseria: Elżbieta Jeżewska
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Dźwięk: Małgorzata Gil i Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska
Montaż: Jan Graboś
Kierownictwo produkcji: Ewa Chmielewska
Wystąpili:

Ryszard Olesiński – Scooby
Jacek Bończyk – Kudłaty
Beata Jankowska – Daphne
Agata Gawrońska – Velma
Jacek Kopczyński – Fred
Marek Barbasiewicz – Profesor
Andrzej Blumenfeld – Wembley
Artur Kaczmarski – Eryk
Tomasz Kozłowicz – Bill
Janusz Rafał Nowicki – Wirus

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Scooby_Doo_i_cyberpo%C5%9Bcig