12345 (11 głosów, średnia: 3,45 z 5)

Smerfy 2011 po Polsku online cały film

Smerfy 2011 (ang. The Smurfs) – amerykański film fabularno-animowany z 2011 roku w reżyserii Rai Gosnella. Film łączy technikę animacji trójwymiarowej CGI z grą prawdziwych aktorów, jego kontynuacja Smerfy 2 pojawiła się 2 lata później, trzecia część Smerfy 3 będzie wyświetlona w 2017 roku.

Film dla dzieci po polsku online za darmo Smerfy 2011

Rodzinka smerfów wiedzie sobie w miarę spokojny żywot w swoim lesie. Niespodziewanie zły czarodziej Gargamel (Hank Azaria), za sprawą magicznego portalu, doprowadza do ucieczki smerfów z ich wioski. Papa Smerf i jego podopieczni przypadkiem lądują w miejscu, którego ich błękitne rozumy nie potrafią zrozumieć – w Nowym Jorku, gdzie trafiają one prosto do Central Parku. To jednak nie koniec ich przygód – w tym całkowicie nowym dla siebie świecie muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by jak najszybciej odnaleźć drogę powrotną do domu. Cały czas tropi ich odwieczny wróg – Gargamel, któremu przez lata nie minął gniew i nie spocznie, aż na dobre nie rozprawi się ze smerfami.

Dodatkowe informacje o filmie: Smerfy 2011 do obejrzenia z Lektorem polskim
Oryginalny tytuł: Smerfy / The Smurfs
Aktorzy: Jerzy Stuhr (Gargamel), Małgorzata Socha (Smerfetka), Agnieszka Fajlhauer (Grace Winslow), Waldemar Barwiński (Patrick Winslow), Andrzej Gawroński (Papa Smerf), Dariusz Błażejewski (Ważniak), Grzegorz Pawlak (Śmiałek), Zbigniew Konopka (Maruda), Grzegorz Drojewski (Ciamajda), Jacek Brzostyński (Smerf Narrator), Agata Gawrońska-Bauman (Odile), Hank Azaria (Gargamel), Neil Patrick Harris (Patrick Winslow), Jayma Mays (Grace Winslow), Sofía Vergara (Odile)
Reżyseria: Bartosz Wierzbięta,Jay Scherick,David Ronn,David N. Weiss,J. David Stem
Scenariusz: Marek Robaczewski,Raja Gosnell
Kraj: USA
Rok produkcji : 2011
Polska premiera : 2011-08-19

Źródło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Smerfy_(film)