12345 (40 głosów, średnia: 4,73 z 5)

SpongeBob Na suchym lądzie online po polsku cały film

Spongebob na suchym lądzie

SpongeBob: Na suchym lądzie (ang. SpongeBob Movie: Sponge Out of Water) – amerykański pełnometrażowy film z 2015 roku wyprodukowany przez Nickelodeon na podstawie serialu SpongeBob Kanciastoporty. Zrealizowany został w formie połączenia tradycyjnej animacji, animacji komputerowej i filmu aktorskiego. Film jest kontynuacją filmu SpongeBob Kanciastoporty z 2004 roku.

Pirat Burgerobrody poszukuje ostatniej strony magicznej księgi, dzięki której będzie mógł zrealizować swoje złe zamiary. Ostatnią stroną księgi okazuje się być przepis na kraburgery. Gdy udaje mu się ją zdobyć, całe Bikini Dolne znajduje się w niebezpieczeństwie. SpongeBob, Patryk, Skalmar, Pan Krab, Sandy i Plankton wyruszają na ląd, gdzie – aby pokonać Burgerobrodego – muszą odzyskać księgę i przemienić się w superbohaterów.

Ciekawostki
Początkowo orginalny tytuł miał się nazywać The SpongeBob Squarepants 2 (gdyż był on kontynuacją filmu SpongeBob Kanciastoporty), jednak ostatecznie zmieniono go na The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water.

 

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/SpongeBob:_Na_suchym_l%C4%85dzie