12345 (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Olinek Okrąglinek

Olinek Okraglinek: Ep37

Olie and Zowie are in full hard-boiled detective mode after listening to a mystery show on the radio. Pretty soon a real mystery occurs in the Polie household.

Brussel sprouts are the yuckiest! But if Olie wants to have dessert and watch Space Boy he’s gotta eat every last one on his plate.

It’s a raucous Friday night at the Polie’s, Pappy’s watching the kids. A wild game of charades ensuses…it looks like bed time might never come!

Subskrybować:

Olinek Okraglinek: Ep37

Cały odcinek bajki Olinek Okraglinek: Ep37 onlinie po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=1cTUeXxG3sU

Bajki dla dzieci

Olinek Okrąglinek – Serial opowiada o przygodach Olinka Okrąglinka – chłopca, który przypadkowo jest robotem – żyje w świecie, gdzie wszystko jest okrągłe: okrągli rodzice, siostra, pies, okrągłe domy i przedmioty. W jego zautomatyzowanym świecie drzwi same się otwierają, a przedmioty domowego użytku podają pomocną dłoń. Olinek codziennie przeżywa niesamowite przygody i zmaga się z wieloma problemami. Wiele kłopotów sprawia mu też jego młodsza siostra, którą Olinek musi się opiekować.

Scenariusz serialu został oparty na książkach Williama Joyce’a, zaś współczesna animacja 3D nawiązuje do wizerunków postaci stworzonych przez tego samego autora w latach trzydziestych ubiegłego wieku.

Bohaterowie

Okrąglinkowie
• Olinek Okrąglinek – główna postać serialu. 7-letni robot pochodzący z miasteczka Polieville, gdzie wszystko jest okrągłe. Jest wielkim zagorzałym fanem Gwiezdnego Chłopca oglądanego w telewizji. Uwielbia się bawić w Gwiezdnego Chłopca tak samo co on jak i jego pies, mając najwierniejszego przyjaciela do zabawy – Psota. Jego najlepszy przyjaciel to Billy, który przychodzi do niego w odwiedziny. W odcinku „Magnesica” ostatni zapada na magnesicę od Billy’ego.
• Zolinka Okrąglinka – najmłodsza siostra Olinka, bratanica wujka Gizmo oraz córka mamy i taty Okrąglinków. Ubiera się w różową sukienkę. Uwielbia się bawić swoją lalką. Często w odcinkach, podczas snu zamienia się w superbohaterkę zwaną – Super Zolinka, która ratuje świat przed zagładą.
• Bromley „Polina” Okrąglinka – 29-letnia mama Olinka i Zolinki, żona Percy’ego, bratowa Gizmo oraz synowa Gaylorda, zajmuje się domem i dziećmi. Ubiera się w niebieską suknię. Uwielbia grać na perkusji. W pewnym odcinku brała udział w pokazie talentów.
• Kevin „Percy” Okrąglinek – 33-letni tata Olinka i Zolinki oraz najmłodszy syn Gaylorda. Zajmuje się wynalazkami takie jak: narzędzia i wiele innych. Często zajmuje się magnotronem.
• Gaylord „Dziadek” Okrąglinek – 66-letni ojciec Percy’ego i Gizmo, teść Poliny oraz dziadek Olinka i Zolinki. Jest to stary robocik, mieszkający z rodziną Okrąglinków. Posiada tam farmę nad rzeką. W dawnych czasach był żeglarzem, który przemierzał świat wzdłuż i wszerz.
• Gizmo „Giz” Okrąglinek – 43-letni wujek Olinka i Zolinki, brat Percy’ego oraz najstarszy syn Gaylorda. Uwielbia jeździć na motorze. Swym wyglądem przypomina Elvisa Presleya, amerykańskiego piosenkarza.
• Psot – pies rodziny Okrąglinków, największy przyjaciel Olinka. Nienawidzi się myć. Uwielbia gonić się z kotem sąsiadów.
• Kizia Okrąglinka – różowy robot-niemowlak. Potrafi latać dzięki śmigiełce. W odcinku „Dzieci odnajdują dom” zostaje zaadoptowana przez Okrąglinków.
• Mizio Okrąglinek – niebieski robot-niemowlak. Tak samo co jego siostra też potrafi latać. W odcinku „Dzieci odnajdują dom” zostaje zaadoptowany przez Okrąglinków.
Kanciakowie
• Billy Kanciak – najlepszy przyjaciel Olinka. Pochodzi z planety Kubik. Podobnie jak Oli też jest fanem Gwiezdnego Chłopca. W odcinku „Magnesica” zakaża się tą chorobą od Polly i zaraża Olinka.
• Binky Kanciak – młodszy brat Billy’ego, sprawiający najwięcej kłopotów. Najmniejsze dziecko rodziny Kanciaków.
• Baxter Kanciak – tata Billy’ego i Binkiego, sąsiad Okrąglinków.
• Bonita Jaquita Kanciak – mama Billy’ego i Binkiego, sąsiadka Okrąglinków. Uwielbia medytować, kiedy ma na to ochotę.
• Kostka – kanciasty kot rodziny Kanciaków. Uwielbia gonić się z Psotem, często się sprzeciwia.

Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olinek_Okr%C4%85glinek