12345 (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Olinek Okrąglinek

Olinek Okraglinek: Ep39

Lately, Dad’s got golf on the brain. He’s mini putt putt obsessed. After tons of practice and anticipation his game is cancelled…but the kids help cheer him and teach him a thing or two about mini putt putt in the process.

Zowie is afraid of the dark. But with a little courage and some Space Boy advice from Olie, she’ll overcome the big bad Bogey Bot!

Mom’s been away at a bowling tournament. When she arrives home victorious to her adoring family, Olie has decided (not without some input from Billy) that he’s too big for all of that huggy stuff.

Subskrybować:

Olinek Okraglinek: Ep39

Cały odcinek bajki Olinek Okraglinek: Ep39 onlinie po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=dLJq6VlXdz4

Bajki dla dzieci

Olinek Okrąglinek – Serial opowiada o przygodach Olinka Okrąglinka – chłopca, który przypadkowo jest robotem – żyje w świecie, gdzie wszystko jest okrągłe: okrągli rodzice, siostra, pies, okrągłe domy i przedmioty. W jego zautomatyzowanym świecie drzwi same się otwierają, a przedmioty domowego użytku podają pomocną dłoń. Olinek codziennie przeżywa niesamowite przygody i zmaga się z wieloma problemami. Wiele kłopotów sprawia mu też jego młodsza siostra, którą Olinek musi się opiekować.

Scenariusz serialu został oparty na książkach Williama Joyce’a, zaś współczesna animacja 3D nawiązuje do wizerunków postaci stworzonych przez tego samego autora w latach trzydziestych ubiegłego wieku.

Bohaterowie

Okrąglinkowie
• Olinek Okrąglinek – główna postać serialu. 7-letni robot pochodzący z miasteczka Polieville, gdzie wszystko jest okrągłe. Jest wielkim zagorzałym fanem Gwiezdnego Chłopca oglądanego w telewizji. Uwielbia się bawić w Gwiezdnego Chłopca tak samo co on jak i jego pies, mając najwierniejszego przyjaciela do zabawy – Psota. Jego najlepszy przyjaciel to Billy, który przychodzi do niego w odwiedziny. W odcinku „Magnesica” ostatni zapada na magnesicę od Billy’ego.
• Zolinka Okrąglinka – najmłodsza siostra Olinka, bratanica wujka Gizmo oraz córka mamy i taty Okrąglinków. Ubiera się w różową sukienkę. Uwielbia się bawić swoją lalką. Często w odcinkach, podczas snu zamienia się w superbohaterkę zwaną – Super Zolinka, która ratuje świat przed zagładą.
• Bromley „Polina” Okrąglinka – 29-letnia mama Olinka i Zolinki, żona Percy’ego, bratowa Gizmo oraz synowa Gaylorda, zajmuje się domem i dziećmi. Ubiera się w niebieską suknię. Uwielbia grać na perkusji. W pewnym odcinku brała udział w pokazie talentów.
• Kevin „Percy” Okrąglinek – 33-letni tata Olinka i Zolinki oraz najmłodszy syn Gaylorda. Zajmuje się wynalazkami takie jak: narzędzia i wiele innych. Często zajmuje się magnotronem.
• Gaylord „Dziadek” Okrąglinek – 66-letni ojciec Percy’ego i Gizmo, teść Poliny oraz dziadek Olinka i Zolinki. Jest to stary robocik, mieszkający z rodziną Okrąglinków. Posiada tam farmę nad rzeką. W dawnych czasach był żeglarzem, który przemierzał świat wzdłuż i wszerz.
• Gizmo „Giz” Okrąglinek – 43-letni wujek Olinka i Zolinki, brat Percy’ego oraz najstarszy syn Gaylorda. Uwielbia jeździć na motorze. Swym wyglądem przypomina Elvisa Presleya, amerykańskiego piosenkarza.
• Psot – pies rodziny Okrąglinków, największy przyjaciel Olinka. Nienawidzi się myć. Uwielbia gonić się z kotem sąsiadów.
• Kizia Okrąglinka – różowy robot-niemowlak. Potrafi latać dzięki śmigiełce. W odcinku „Dzieci odnajdują dom” zostaje zaadoptowana przez Okrąglinków.
• Mizio Okrąglinek – niebieski robot-niemowlak. Tak samo co jego siostra też potrafi latać. W odcinku „Dzieci odnajdują dom” zostaje zaadoptowany przez Okrąglinków.
Kanciakowie
• Billy Kanciak – najlepszy przyjaciel Olinka. Pochodzi z planety Kubik. Podobnie jak Oli też jest fanem Gwiezdnego Chłopca. W odcinku „Magnesica” zakaża się tą chorobą od Polly i zaraża Olinka.
• Binky Kanciak – młodszy brat Billy’ego, sprawiający najwięcej kłopotów. Najmniejsze dziecko rodziny Kanciaków.
• Baxter Kanciak – tata Billy’ego i Binkiego, sąsiad Okrąglinków.
• Bonita Jaquita Kanciak – mama Billy’ego i Binkiego, sąsiadka Okrąglinków. Uwielbia medytować, kiedy ma na to ochotę.
• Kostka – kanciasty kot rodziny Kanciaków. Uwielbia gonić się z Psotem, często się sprzeciwia.

Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olinek_Okr%C4%85glinek