Piosenki dla dzieci

Piosenki dla dzieci

Zapraszamy do posłuchania wspaniałych piosenek dla dzieci. Znajdziecie tutaj muzykę ze znanych bajek takich jak Kraina Lodu, Król Lew, Mustank z dzikiej doliny, My Litle Ponny, Barbie piosenki z bajek Disneya. Posłuchacie również piosenek rybki mini mini wraz z teledyskami. Oczywiście znajdzie się też muzyka dla malucha.

Wszystkie zamieszczone piosenki są dostępne u nas z darmo. Umieszczanie są z serwisu YouTube. Istnieje oczywiście możliwość, że jakaś z waszych ulubionych piosenek nie będzie działać. Postaramy się to jak najszybciej naprawić. Oprócz piosenek dla dzieci w języku polskim zapraszamy do słuchania piosenek dla dzieci w języku angielskim. Poprzez słuchanie muzyki po angielsku dzieci bardzo szybko się uczą nowych słówek. Dodaliśmy również mnóstwo piosenek edukacyjnych dla maluchów wraz z teledyskami specjalnie do nauki języka angielskiego.

Ponadto specjalnie dla maluchów ich ulubiony gumi miś. Piosenki Gumi Miś są uwielbiane przez najmłodsze dzieci. Potrafią się przy nich bawić godzinami. Na pewno wielu zna piosenkę bańkę łap lub niech żyje gol. Wszyscy znacie piosenki z plecaka przedszkolaka takie jak kundel bury, my jesteśmy krasnoludki czy wlazł kotek na płotek. Nie które z piosenek są wraz z tekstem dzięki czemu można się pobawić w karaoke i zaśpiewać wspólnie.

Rodzice zapewne wiedzą doskonale jak ważne w rozwoju dziecka jest muzyka i piosenki. Nie bez powodu od najmłodszych lat w przedszkolach podstawowym zajęciem dla dzieci jest właśnie nauka piosenek. Piosenki pełnią bardzo ważna rolę wychowawczą. Piosenki doskonale kształtują u dzieci pamięć i koncentrację. Uczą liczyć, ćwiczą pamięć i zdolności postrzegania. Nie podważalną kwestią jest pomoc piosenek w nauce języków obcych.

Piosenki-dla-dzieci

 

 

 

 

 

Wszystkie Piosenki dla dzieci

Facebook