12345 (Bądź pierwszy zagłosuj)

Piosenki dla dzieci

Piosenki dla dzieci Lulek TV

Witajcie na edukacyjnym kanale dlaKanał dla dzieci – Lulek.tv to najpopularniejsze i najpiękniejsze piosenki, teledyski oraz bajki dla dzieci po polsku. Lulandzkie filmy edukacyjne to wyśmienita zabawa i nauka dla najmłodszych.

Szukasz więcej edukacyjnych filmów dla małych dzieci? Odwiedź telewizję dla dzieci Lulek VOD

Drodzy Lulandczycy! Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za to, że z nami jesteście i okazujecie tyle sympatii! Przekroczyliśmy właśnie 100 000 000 odsłon i naprawdę wciąż trudno nam w to uwierzyć. Na YouTube mamy ogromną konkurencję zagranicznych, wspaniałych produkcji, a Wy i tak oglądacie naszego, polskiego Lulka 🙂 ! Dzięki Wam, chcemy robić coraz lepsze i bardziej wartościowe filmy oraz piosenki. Wierzymy w siłę pasji! Mamy tysiące pomysłów i marzeń, które na pewno uda nam się dla dzieci zrealizować! Tymczasem zapraszamy do naszego bajkowego, bezpiecznego świata dla dzieci lulek.tv. I subskrybujcie nas, żeby być na bieżąco z wszystkimi nowościami :-).

Gry i zabawy dla dzieci znajdziesz na
Chcesz oglądać teledyski na tablecie? Znajdziesz je tutaj:

Teksty do piosenek dla dzieci znajdziesz tutaj:

Witajcie na edukacyjnym kanale dla

Cały odcinek bajki Witajcie na edukacyjnym kanale dla onlinie po polsku.

https://www.youtube.com/watch?v=mAW34otUMW0

Bajki dla dzieci

Piosenki dla dzieci Lulek TV to zestaw najpopularniejszych piosenek dla dzieci z nowymi teledyskami. Wspaniała zabawa dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy do słuchania i komentowania.

Piosenki Lulek TV najlepsze Piosenki dla najmłodszych dzieci

Wszystkie Piosenki dla dzieci

Facebook