12345 (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)

Austin i Ally całe odcinki online dubbing PL

Austin i Ally – amerykański sitcom dla młodzieży stworzony przez Kevina Kopelow i Heatha Seiferta, należący do seriali Disney Channel Original Series. Premiera w USA odbyła się 2 grudnia 2011 na kanale Disney Channel. Wcześniej był dostępny poprzez iTunes Store. Premiera w Polsce odbyła się 10 marca 2012 na kanale Disney Channel. 12 marca 2012 roku został ogłoszony 2. sezon serialu. 28 marca 2013 serial Austin i Ally dostał zamówienie na trzeci sezon, a 26 kwietnia 2014 roku ogłoszono czwarty.

Fabuła serialu Austin i Ally

Serial śledzi losy utalentowanego piosenkarza Austina Moona i nieśmiałej autorki tekstów Ally Dawson. Z pomocą Austina, piosenka napisana przez Ally trafia do sieci i staje się internetową sensacją. Przyjaciele postanawiają na poważnie zająć się muzyką. Pomagają im w tym przyjaciele – Dez i Trish. W 2 sezonie zostają parą, po czym zrywają. Austin nadal będzie chciał być z Ally, a ona z nim. Pod koniec 2 sezonu Austin wyjeżdża w trasę koncertową.

Bohaterowie serialu Austin i Ally
Ross Lynch jako Austin Monika Moon – to dziewiętnastoletni piosenkarz, który stał się internetową sensacją. Jego menadżerką jest Trish. Najlepszym przyjacielem Dez, a miłością Ally. Jego rodzice to Mimi i Mike Moon. Austin zawsze chciał być sławnym piosenkarzem i tancerzem. Jego największym marzeniem było wystąpienie na Times Square w Nowym Jorku w sylwestra, co – wraz z jego przyjaciółmi – spełniło się. Chłopak czasami bywa trochę naiwny, lecz zawsze jest zabawny i słodki. Stara się pomagać swoim przyjaciołom nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Laura Marano jako Ally Dawson – jest 19-letnią dziewczyną. Jest bardzo utalentowana, komponuje piosenki od przedszkola, śpiewa oraz gra na pianinie nawet bez patrzenia, jednak boi się występowania przed publicznością (w 2 sezonie pozbyła się lęku przed sceną). Posiada zeszyt, w którym zapisuje teksty piosenek oraz jej prywatne wyznania. Nie lubi natomiast, gdy ktoś tego zeszytu dotyka, zawsze wtedy krzyczy: „Nie dotykaj zeszytu!”. Uwielbia ogórki, nie lubi horrorów. Również bardzo lubi stukać młotkiem, a gdy jest jej smutno – sprząta. Jest słodką i miłą dziewczyną. Stara się nie ranić czyiś uczuć.

Raini Rodriguez jako Patricia Maria De La Rosa „Trish” – najlepsza przyjaciółka oraz manager Ally i Austina. Ma 19 lat. Właśnie jej Austin zawdzięcza swoją karierę. Trish zmienia prace jak rękawiczki, potrafi być 3 razy zatrudniona i zwolniona w ciągu jednego dnia. Jest dosyć egoistyczna, jednak zawsze pomoże przyjaciołom. Obecnie ma chłopaka, którego poznała podczas trasy Austina.

Calum Worthy jako Dezmond Hatfield Wade – ma 19 lat i jest najlepszym przyjacielem Austina. Uwielbiają razem się wygłupiać. Interesuje się reżyserią, nic więc dziwnego, że wszystkie muzyczne clipy są stworzone przez niego. Dez jest postacią zabawną i lekko głupkowatą, jednak potrafi uświadamiać przyjaciół, kiedy tego potrzeba. Ma odwiecznego wroga Chucka, z którym rywalizuje we wszystkich dziedzinach. Od 3 sezonu ma dziewczynę – Carrie.

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Austin_i_Ally