12345 (75 głosów, średnia: 3,87 z 5)

Wujcio Dobra Rada

wujcio dobra rada po polsku bajki caly film przestrzeń cesarz


Wujcio Dobra Rada (ang. Uncle Grandpa, od 2013) – amerykański serial animowany stworzony przez Petera Browngardta (twórcę serialu Secret Mountain Fort Awesome). Wyprodukowany przez Cartoon Network Studios.
wujcio dobra rada po polsku bajki caly film przestrzeń cesarz
Wujcio Dobra Rada merykański serial animowany stworzony przez Petera Browngardta (twórcę serialu Secret Mountain Fort Awesome). Wyprodukowany przez Cartoon Network Studios[.Światowa premiera serialu miała miejsce 2 września 2013 roku na amerykańskim Cartoon Network. W Polsce premiera serialu zadebiutowała 24 maja 2014 roku na antenie Cartoon Network.wujcio dobra rada,wujcio dobra rada po polsku,wujcio dobra rada po polsku cały film,wujcio dobra rada po polsku caly film,wujcio dobra rada cartoon network,wujcio dobra rada bajka,wujcio dobra rada po polsku bajki,wujcio dobra rada bajka,wujcio dobra rada śpiewa przeboje,wujcio dobra rada spiewa przeboje,Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody.
Wujcio Dobra Rada (ang. Uncle Grandpa) – główny bohater kreskówki. Ma wielką głowę w kształcie litery L, różowy nos, czerwoną torbę na pasek, czapeczkę ze śmigiełkiem oraz tęczowe ogrodniczki. Jest bardzo dziecinny. Uwielbia dobrą zabawę. Jego ulubione powiedzonko to „Dzień doberek!” (ang. „Good morning!”).

Cały odcinek bajki online wujcio dobra rada po polsku bajki caly film przestrzeń cesarz

https://www.youtube.com/watch?v=eILb8sliMRM

wujcio dobra rada po polsku bajki caly film przestrzeń cesarz

Dołącz do naszego Facebooka

https://www.facebook.com/ebajkidladzieci